O nas

Asia i Bartosz. Prywatnie jesteśmy rodzicami 3 chłopców i córeczki, którą jest MUKKA. Wszystkich kochamy i dbamy jednakowo mocno.

Jak to się właściwie zaczęło? Jeden z naszych synów miał problemy z integracją sensoryczną. Jako mama chciałam dla niego jak najlepiej. Na rynku ciężko było znaleźć pomoce, które spełniały zarówno moje jak i jego oczekiwania. I właśnie tak powstała pierwsza ścieżka sensoryczna.

Ponad 4 lata temu postawiliśmy wszystko na jedną kartę, rzuciliśmy etaty i założyliśmy MUKKE. Zaczęło się niewinnie od pomocy sensorycznych i dydaktycznych, które z wielką przyjemnością testowały nasze dzieci.

Przeszliśmy krok milowy i aktualnie produkujemy „małpie gaje”, zabudowy do lokali użytkowych, sal zabaw, hoteli oraz meble do pokoi dziecięcych na indywidualne zamówienia.

MUKKA to spełnienie naszych małych marzeń. Jesteśmy dumni z tego, że pierwotnie szalony pomysł stał się pomysłem na życie. Dzięki MUKKA dajemy pracę ludziom, zatrudniamy wspaniały zespół, dajemy szczęście sobie i Wam. A Wy oddajecie je nam z ogromną nawiązką dzięki opiniom, komentarzom na temat naszej pracy.


MUKKA to dla mnie biznes relacji i odnajduję się w nim niesamowicie. Dziękuje, że jesteście z nami.